KONST / Litografier / Färglitografi 13242392
nr 1324 2392
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938) Sverige. Ej numrerad. Signerad, daterad 1980. Motivet: 19x26 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:42:45
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal